מנדפים למטבחים

 

מנדפים למטבחים– צורך בטיחותי ותברואתי

מנדפי ריחות ועשן מותקנים כמעט בכל מטבח חדש. הם נמצאים מעל לכיריים ואמורים לקלוט לתוכם את אדי הבישול השמנוניים ואת העשן שעולים פעמים רבות כתוצאה מהבישולים ומהטיגונים.חשוב לזכור – מנדפים למטבחים זקוקים לניקוי קבוע. מחפשים חברה אמינה שתנקה עבורכם את המנדף במטבח? פנו אל ליר ניקוי מנדפים וארובות, חברה מהמובילות בתחום ניקוי המנדפים בישראל. החברה עובדת עם מסעדות יוקרה רבות ועומדת בכל התקנים המחמירים.

למה חשוב לנקות את המנדף במטבח?

המנדפים למטבחים סופחים לתוכם את העשן ואת האדים השמנוניים. לאורך זמן עלולות להיווצר שתי בעיות מרכזיות שגורמות לסכנה: בעיה תברואתית ובעיה בריאותית. הבעיה התברואתית נובעת מן העובדה שכאשר נסתמים המסננים של מנדפי הריחות במשבח, ומתמלאים בלכלוך – הם לא מצליחים לספוח אליהם עוד אדים ועשן. יתרה מזאת, החום שיוצא מן הכיריים ומן הסירים והמחבתות עלול להמיס חלק מן השומן שנקרש על המסננים. אותו שומן שרוף, שאינו ראוי למאכל, עלול לטפטף על הבישול הטרי.
הבעיה הבטיחותית נובעת גם היא מן העובדה שהמסננים נסתמים בשכבת שומן קרוש. אם משאירים אותם כך, מספיק ניצוץ אחד קטן כדי להצית אותם. מדובר, למעשה בחומר בערה שנמצא דרך קבע מעל לכיריים הבוערים שלכם בבית. אף אחד לא רוצה שפתאום תפרוץ לו תבערה במטבח ובבית. בדיוק בשל כך, חשוב לנקות את המנדפים באופן קבוע.

מנדפים למטבחים – פנו לחברה מקצועית

לצורך ניקוי המנדפים המותקנים במטבחים כדאי מאוד לפנות לחברה מקצועית שעושה זאת בהיקף נרחב ולאורך זמן. חברת ליר ניקוי מנדפים וארובות עובדת עם מסעדות רבות בשל אמינותה הרבה ובשל העובדה שהיא שומרת על סטנדרטים גבוהים ביותר. המסננים שהחברה מספקת עומדים בתקנים הישראלי והאמריקני, השירות שנותנת החברה ניתן בכל תנאי מזג אוויר. השירות הטלפוני של החברה זמין עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

טיפול תחזוקתי קבוע במנדף שהתקנתם במטבח יאריך את משך הזמן שבו תוכלו ליהנות ממנו. על פי הזמנתכם ניתן לנקות את המנדף ולהתקין בו מסננים חדשים, המתאימים בדיוק עבורו. בין אם מדובר במסנן העשוי סיבי זכוכית, במסנני נייר, במסננים העשויים בד, במסנני הפחם המיועדים לספיחת הריחות הרעים, במסנני נירוסטה או במסנן אלקטרוסטטי המעבה את אדי השומן והופך אותם לנוזל שומני שניתן לסלק בקלות. במידה ומדובר במנדף הכולל גם ארובה – יש לנקות גם אותה משיירי השומן שנדבק בדפנותיה. מדובר במקרה הזה בעיקר בצורך בטיחותי, למניעת התלקחות לא רצויה.

Call Now Button